Запрошую Вас до "Гостьової книги", де Ви зможете залишити свої побажання, відгуки, пропозиції

 

Як весело і з користю провести карантин?

Українська мова

Математика 

Природознавство

 

Віртуальні екскурсії  у світі

https://www.unian.ua/tourism/lifehacking/10922612-top-10-naykrashchih-virtualnih-ekskursiy-u-sviti.html

Віртуальний тур українськими музеями просто неба

https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/

Російська мова

Трудове навчання

(замість білого олівця можно використати свічку)

Природознавство 

Тема: Людина та її організм

 3-D фільм (перейти за посиланням)

https://ua.mozaweb.com/lexikon.php?cmd=getlist&let=7&sid=BIO

http://https://www.youtube.com/watch?v=8fbfucLqLRw

Українська мова

Онлайн-тести ( перейти за посиланням)

https://naurok.com.ua/test/ukrainska-mova/klas-3

Тема: Прикметник

Математика

Тема:Дроби

Тема: Ділення шляхом добору

Тема: Порівняння величин

Літературне читання

 

 

 

Прощавай, Букварику!

Виховна година "Наші права - щасливе дитинство"

Наша допомога птахам

 

 

Ювілей Донеччини

     Славна історія донецької землі – це частина безсмертної історії нашої України, і вісімдесятип’ятилітній ювілей - це добрий привід для того, щоб частіше задавати собі питання: хто ми, звідки, де наші витоки, якими буде наше найближче майбутнє?
     8 червня в сільській бібліотеці для вихованців пришкільного табору пройшов виховний захід „Рідний край – Донеччина моя”, присвячений 85-ти річчю Донецької області, також провели конкурс малюнків на асфальті „Барви рідного краю”, музичний калейдоскоп „Пісні нашого краю", пройшли змагання з міні-футболу.
     9 червня учні пришкільного табору їздили на екскурсію до районного краєзнавчого музею на презентацію „Моя земля – Донеччина”, відвідали виставку малюнків „Рідний край, де ми живемо”.

       

«Збережемо первоцвіти!»

Не зривайте первоцвіти,
Помилуйтеся на квіти.
Той, хто робить з них букети,
Знищує життя планети.

Весна – пора року, яку з нетерпінням чекають усі, адже саме з її приходом з-під землі починають виглядати перші квіти. Люди зривають їх, навіть не підозрюючи, яку шкоду завдають природі.Зірвали стеблину з трьома первоцвітами, а це означає, що загинуло 45 – 60 насінин. І як наслідок – відсутність нових рослин. Їм не страшні ані сніг, ані злі морози – до примхливої природи ці ранні квіти чудово пристосувались. Але у них є інший ворог, від якого важко врятуватися – це ми з вами.

Поступово наші ліси бідніють на ці чудові дарунки природи, серед яких первоцвіт весняний, підсніжник складчастий білосніжний, пролісок, мати-й-мачуха, сон-трава, конвалія, медунка, горицвіт весняний, білоцвіт весняний, ряст. Нині деякі види належать до категорії рідкісних і зникаючих рослин і занесені до Червоної книги.

Первоцвіти мають і естетичне, і практичне значення. Нектаром квітів ласують бджоли, джмелі, метелики, а мурашки з’їдають частину насіння. Отже, перші весняні квіти не тільки радують людей, а й напоюють своїм нектаром, годують пилком і насінням мешканців лісу, лікують їх і нас.

Всі вони потребують нашого захисту. Не знищуйте квіти! Квітка у вазі – полонянка, яка приречена на загибель.

Первоцвіти – безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів!

В рамках Всеукраїнської акції пройшла виставка учнівських малюнків «Збережемо первоцвіти».

Метою цієї виставки було навчити дітей відчувати та оберігати надзвичайну красу первоцвітів, розвивати почуття дбайливого господаря своєї землі, формувати у підростаючого покоління природоохоронні навички, прищепити елементарні поняття екологічної культури.

Хотілося б, щоб сучасні учні запам’ятали слова римського філософа Сенеки : “Жити щасливо і жити в злагоді з природою – одне й те саме ”.

«Наша допомога птахам взимку»

Екологічне виховання – пріоритетний напрямок розвитку сучасної школи.

  «Я зірвав квітку – і вона зів’яла. Я зловив
   метелика – і він помер у мене на долоні.
  І тоді я зрозумів: доторкнутись до
  природи можна лише серцем!»

В нашій школі пройшла виставка малюнків «Наша допомога птахам взимку». Ми – діти природи, з якою постійно спілкуємось. Не можна не бачити її краси, не захоплюватися її чарівними барвами. Але боляче ранять душу невиправдані жорстокі вчинки людей з мешканцями природи.Підгодівля птахів взимку є одним з найважливіших заходів і одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим. Гинуть птахи не від холоду, а від голоду. Тому тих птахів, які зимують вдома, потрібно постійно підгодовувати.
Учні своїми малюнками закликають усіх не бути байдужими до птахів.
Виставку підготувала вчитель початкових класів Єрмоленко С. І., допомагала в підготовці педагог-організатор Колесник М. А.

  

 

«Здай кров заради життя»

Учні нашої школи під керівництвом вчителя Єрмоленко С. І. взяли участь в конкурсі малюнків «Здай кров заради життя». Конкурс проводився серед учнів 5-11 класів.Його мета: формування у молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на міжнародному рівні; формування здорового способу життя серед дітей і молоді; підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього. Допомогала організовувати виставку педагог-організатор Колесник М. А.

 

 

   

 

Урок пам'яті "З присвятою замордованим голодом..."

   Не забудеться ніколи
   те голодне лихо
   Й ті роки, що в Україні
   помирали тихо…

      З метою поглибити знання учнів про Голодомор 1932 – 1933рр., його причини та наслідки; виховувати почуття стурбованості кожного долею невинних жертв; навчати сприймати     чужу біду, чужий біль як свої власні; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє. 24 листопада в шкільній бібліотеці  Срібненського НВК пройшов урок пам'яті "З присвятою замордованим голодом..." На якому діти познайомилися з трагічними сторінками 1932 - 33х років і переглянули відео про спогади очевидців.

     Жахливі кадри фільму «Голодомор» занурили в трагічні сторінки історії нашого народу. Ученицями були зачитані вірші: «Чомусь..», «Колискова», «Хвилина мовчання», «Зроніть сльоза», якими розпочали подорож в страшне минуле, яке забрало життя багатьох безвинних людей. Усі присутні затамувавши подих, слухали звукозапис «Остання молитва», переглядали слайди тих жахливих часів. Було наголошено учням, що кожну крихту хліба треба берегти та шанувати працю тих людей, які його вирощують.  Всі присутні запалили свічки пам’яті, щоб вшанувати мільйони українців, які загинули мученицькою смертю від голоду.

 

Виховна година "Подорож до країни Довкілля"

 

Зупинися, людино, на мить...        Як у серці тліє любов,

І відчуй, як планеті болить.         Щоб колись розгорітися знов.

Як із серця крик вирина -               Зупинися, людино, на мить...

Зупинися, Земля в нас одна!         І відчуй, як Планеті болить...

      Людина тісно пов'язана з природою. Адже говорять, що й людиною вона стала тоді, коли побачила різнобарв'я природи, коли почула спів жайворонка, тьохкання солов'я, коли відчула запахи квітів, а серед буйноцвіття дерев почула музику березового гаю.
    14 листорада в 4 класі Срібненського НВК, під керівництвом вчителя Єрмоленко С. І.,  відбулася відкрита виховна година "Подорож до країни Довкілля".Мета якого - розширювати та збагачувати знання учнів про природу; виховувати почуття прекрасного, любов до природи рідного краю та шанобливе ставлення до неї; формувати вміння встановлювати взаємозв’язок між природними об’єктами.
У ході заходу учні здійснили "віртальну подорож" екологічними стежками по країни Довкілля: «Пізнавальна»,«Охороняй та зберігай!»,"Легені нашої планети", «Квіткова».

    


 

 

 


 



Зробити безкоштовний сайт з uCoz
Copyright MyCorp © 2024